Kolekcja Meee:

Z Meee meble i zabawki to jedno.

Zabawny kształt brył stymuluje rozwój wzroku dziecka, dostarcza wiele doznań dotykowych oraz bodźców dźwiękowych. Jednocześnie… no właśnie, co widzą dzieci? Owieczkę? Wielką mandarynkę? A może smoka? Meble mają elementy, które w dają wiele okazji do zabawy – oczy którymi można dowolnie kręcić, uszy z kieszeni na zabawki po obu stronach szafy i ogon, gdy zamocujemy kieszeń na komodzie. Zielona szuflada może spełniać rolę buzi, która je lub w której można schować zabawki i skarby. Meble patrzą na siebie – szafa na komodę, komoda na szafę lub wyglądają za okno... Są zdziwione, wesołe lub zaciekawione.

Wszystkie meble zostały zaprojektowane tak, żeby umożliwić maluchowi prawidłowy i harmonijny rozwój, bo przecież rozwój do 3 roku to najważniejszy etap w życiu dziecka.

W kolekcji Meee dostępne są łóżeczko, komoda z przewijakiem, regał i szafa 2-drzwiowa. Łóżeczko ma funkcję kołyski, która może być wprawiana w ruch przez rodziców lub malucha, z opcją blokady ruchu oraz opcją regulowania podłogi w trzech wysokościach.

Przewijak na komodzie jest obrotowy, umożliwia dostęp do leżącego na nim dziecka wzdłuż krótkiego i długiego boku komody. Prawdziwa wygoda dla Mamy. Projektant zadbał też o bezpieczeństwo – dolna szuflada na zabawki nie przytrzaśnie rączki dziecka, co więcej pozwala zobaczyć z daleka, gdzie się schowała ulubiona przytulanka.

Wszystkie meble przeszły odpowiednie badania i testy bezpieczeństwa, a wykorzystane w produkcji materiały (naturalne drewno, płyta laminowana) i farby spełniają najwyższe normy wymagane dla produktów przeznaczonych dla dzieci.

Autorem kolekcji jest projektant i tata pięciorga dzieci Tomasz Augustyniak

Meee Komoda Meee Komoda Meee by VOX by VOX
999,00 zł
Meee Łóżeczko 120/60 Meee Łóżeczko 120/60 Meee by VOX by VOX
999,00 zł
Meee Łóżeczko 140/70 Meee Łóżeczko 140/70 Meee by VOX by VOX
1 199,00 zł
Meee Przewijak Meee Przewijak Meee by VOX by VOX
299,00 zł
Meee Regał Meee Regał Meee by
799,00 zł
Meee Szafa 2-drzwiowa Meee Szafa 2-drzwiowa Meee by VOX by VOX
1 199,00 zł
Pokój Meee Biały Pokój Meee Biały Meee by VOX by VOX
4 495,00 zł
Pokój Meee Orange Pokój Meee Orange Meee by VOX by VOX
4 495,00 zł
Tapicerka na komodę Tapicerka na komodę Young Users by VOX
49,00 zł
Producenci

 

 

Meble Paged     Meble Szynaka     Meble Stowit     Meble Vinotti  Meble VOXi

 

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Raty Santander

U nas możesz kupić na raty

Salony firmowe 33meble

Sklep internetowy Shoper.pl