Kolekcja Young Users:

Young Users by VOX, najbardziej osobiste meble na świecie

Zadbaj o właściwy rozwój twojego dziecka, pobudź jego kreatywność i naucz go porządku poprzez zabawę. Pomoże Tobie kolekcja Young Users by VOX - kolekcja najbardziej osobistych mebli na świecie!

Kolekcja Young Users by VOX stworzona została w wyniku badań aktualnych potrzeb zarówno rodziców jak i samych dzieci. Na wspólnych warsztatach określone zostały aspekty mebli najważniejsze dla jednych i dla drugich. W ten sposób powstała kolekcja, która odpowiada na potrzeby emocjonalne i rozwojowe użytkowników - dzieci i młodzież - oraz spełnia tak istotne dla rodziców kryteria jak łatwość w utrzymaniu porządku w pokoju ich dziecka czy bezpieczeństwo i trwałość.

Meble Young Users by VOX w akcji.

Meble które rosną wraz z dzieckiem

Kolekcja Young Users by Vox to propozycja aranżacji pokojów dla dzieci 6-12 lat, nastolatków wieku 12 - 17 lat i młodych ludzi w wieku powyżej 18 lat, która przełamuje dotychczasowe schematy. Young Users dostosowuje się do wieku dziecka, dając mu dużą swobodę w zmianie wyglądu mebli zgodnie z jego aktualnymi zainteresowaniami czy modą.

Kolekcja pasuje do dzisiejszych radykalnych zmian stylu życia - sposobu spędzania czasu wolnego, pracy w domu itp. Łóżko dosłownie „dogaduje się” z biurkiem - dostosuj materac do wygodnej pozycji siedzącej, przysuń biurko nad łóżko i można pracować. Ukryte w podestach mebli jeżdżące szuflady pomogą szybko posprzątać pokój. Dzięki zmiennym nakładkom na fronty mebli, dziecko wyrazi swój charakter i pokaże to, co dla niego najważniejsze. W każdej chwili może zmienić wygląd swoich mebli.

Najważniejsze cechy kolekcji

Nakładki edukacyjne i z różnymi grami pobudzą kreatywność twojego dziecka i pomogą rozwinąć jego zainteresowania. Możliwość zmiany wyglądu całej kolekcji sprawia, że meble rosną razem z użytkownikiem - od kolorowego pokoju dziecięcego, przez zamknięte królestwo nastolatków, po funkcjonalne mieszkanie dla singla czy pary. Modułowość mebli i ich duża mobilność jest zgodna ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz i odpowiada nowemu stylowi życia, Odpowiednie kolory - czerń i biel to najbardziej akceptowana przez młodych ludzi kolorystyka mebli.

Poznaj możliwości kolekcji...

Materiał

Meble wykonane są z nowoczesnej płyty laminowanej. Są odporne na zarysowania czy uszkodzenia i jednocześnie łatwe w utrzymaniu w czystości. Nakładki wymienne na fronty mebli wykonane są z blachy. Dzięki temu na magnetyczne fronty można przyczepiać plakaty, zdjęcia, rysunki itp.

Zobacz reklamę telewizyjną kolekcji Young Users by VOX.

Projektantką kolekcji Young Users by Vox jest Marta Krupińska.

VOX Young Users

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
Young Users Nakładka perforowana Young Users Nakładka perforowana Young Users by VOX
89,00 zł
Young Users Nakładka silikonowa Tabla Young Users Nakładka silikonowa Tabla Young Users by VOX
69,00 zł
Young Users Organizer do szuflad SNAKE Young Users Organizer do szuflad SNAKE Young Users by VOX
19,00 zł
Young Users Podest 106x53 Young Users Podest 106x53 Young Users by VOX
489,00 zł
Young Users Podest 106x95 Young Users Podest 106x95 Young Users by VOX
580,00 zł
Young Users Podest 53x53 Young Users Podest 53x53 Young Users by VOX
350,00 zł
Producenci

 

 

Meble Paged     Meble Szynaka     Meble Stowit     Meble Vinotti  Meble VOXi

 

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Raty Santander

U nas możesz kupić na raty

Salony firmowe 33meble

Sklep internetowy Shoper.pl